Představení projektu a dlouhodobý plán

Magazín Zvlastnistyl.cz je certifikovaným internetovým magazínem. Projekt Zvláštní Styl byl založen v roce 2004 Petrem Hruškou. Od té doby přináší zprávy, reporty a různé příspěvky z oblasti kultury a životního stylu. V současné době nese oficiální název Zvlastnistyl.cz. Provoz a technické zázemí redakce zajišťuje od roku 2008 Agentura HRU-SKA. Za celou tuto dobu se projekt „Zvláštní Styl“ rozrostl do jednoduchého informačního portálu v oblasti zábavy a životního stylu přinášející zprávy z domova i zahraničí.

Internetový magazín Zvlastnistyl.cz si bere za cíl, poskytování informací a reportáží kulturních událostí. Umožnující a naplňující náš společenský život. Obsah je zaměřený především pro mladé lidí, ale i pro ty, které zajímají různé informace z odvětví kultury, sportu, techniky a běžného života. Na doméně zvlastnistyl.cz tak můžete najít velké množství tiskových zpráv, různých produkcí či informačních a zpravodajských kanceláří. Dále reportáže v podobě foto a videoreportů, či článků našich redaktorů.

Zodpovědná osoba

Petr Hruška (1986) narozen v Ostrově u Karlových Varů. Působyl již při studiu na střední škole jako herec soubor městského divadla v Karlových varech. Po dokončení elektrotechnického studia, pracoval jako novinář a elektrotechnik. Od roku 2008 podniká v odvětví služeb fotografie, designu, reklamy, softwaru, hardwaru, tisku, produkce a elektrotechniky.